§ 1 Genel, Kapsam
BestMediaWeb Ltd. tarafından sağlanan tüm hizmetler Müşteri için, sadece aşağıdaki şartlar ve koşullar temelinde yapılır. Sapma düzenlemeleri sadece internet mağazası www.thoraxin.com ve müşteri arasında mutabık kalındığı veya bu genel şartlar ve koşullarda açıkça isimlendirildiği sürece geçerlidir.

 

§ 2 sözleşme tarafı
thoraxin bir marka ve BestMediaWeb Ltd ürünüdür Advantage İş Merkezi – Suite 33854, 132-134 Great Ancoats Street, Manchester, M4 6DE, Birleşik Krallık

 

§ 3 Ödeme, vade tarihi, geç ödeme
(1) Malların ödemesi, peşin ödeme, kredi kartı ödemesi, otomatik ödeme, PayPal, Sofortüberweisung veya hesabına göre yapılır. Www.thoraxin.com Internet mağazası, bazı durumlarda belirli ödeme yöntemlerini kabul etme veya hariç tutma hakkını saklı tutar.

(2) peşin veya Paypal ödeme yaparken, müşteri sözleşme bitiminden hemen sonra satın alma bedelini ödemeyi kabul eder.

(3) Müşteri ödeme kapsamındaysa, bu nedenle ihmalden sorumludur. Performanstan dolayı performanstan da sorumludur, zira zamanında performans olsa bile hasar meydana gelmezdi.

(4) Alım fiyatı gecikme süresince faize tabidir. Yıl için varsayılan faiz oranı, taban oranın beş puan üzerindedir. Bir tüketicinin dahil olmadığı yasal işlemlerde, faiz oranı taban oranın sekiz puan üzerindedir.

(5) Daha fazla hasarın iddiası hariç tutulmamaktadır.

 

§ 4 teslimat
(1) Teslimat, malları müşteri tarafından verilen adrese göndererek gerçekleşir. Peşin ödeme karşı teslimat kabul edildiği sürece, teslimat süresi genellikle satın alma fiyatının alınmasından sonra 3-5 iş günüdür. Aksi kararlaştırılmadıkça, bu bilgi bağlayıcı değildir.

(2) Teslimat, InterNet siparişiyle belirtilen ambalajlama ve nakliye masraflarına karşı yapılır. Yabancı teslimatlar için, aksi belirtilmedikçe, ambalaj ve nakliye bedeli ağırlıkça ayrı olarak ücretlendirilir. Müşterinin özel bir sevkiyat türü talep etmesi durumunda, daha yüksek maliyetler söz konusuysa, bu ek maliyetleri de üstlenmelidir.

 

§ 5 Başlığın saklanması
Mallar, tam ödeme yapılana kadar BestMediaWeb Ltd.’in mülkiyetinde kalır. Mülkiyet devirden önce BestMediaWeb Ltd.’in açık rızası olmadan bir rehin, transfer, işleme veya dönüşümdür. izin verilmiyor.

 

§ 6 fiyatlar
(1) Mallarımız için belirtilen fiyatın, geçerli KDV ve diğer fiyat bileşenleri dahil olmak üzere nihai fiyat olduğu anlaşılmaktadır. Fiyat teslimat ve nakliye masraflarını içermez.

(2) www.thoraxin.com web sayfalarını güncelleyerek tüm fiyatlar ve mallarla ilgili diğer bilgiler geçersiz olacaktır.

(3) Fatura, müşterinin teklifinin sunulduğu tarihte fiyatı esas alır.

 

§ 7 Çekilme hakkı
(a) BestMediaWeb Ltd. teslimi veya ifası müşterinin kredi hakkında yanlış bilgiler sağlanan ya da müşterinin ödeme için belirgin nedenler olup olmadığını istifa seçkin bir kısmının bakımından sözleşme hakkı ve bu www.thoraxin.com İnternet mağazalarında isteği üzerine taşır, ne bir uygun güvenlik üreten veya açar iflas davaları müşterinin varlıklarının karşı veya varlık yokluğu nedeniyle iflas işlemleri başlatmak için bir uygulama reddediyor bile teslimattan önce, peşin ödeme yaptı.

(b) BestMediaWeb Ltd.’nin hasar taleplerine rağmen Kısmi istifa halinde, halihazırda verilmiş olan kısmi hizmetler sözleşmeye uygun olarak faturalandırılmalı ve ödenmelidir.

iptal

Bu sözleşmeyi herhangi bir sebep belirtmeksizin on dört gün içinde iptal etme hakkına sahipsiniz.

İptal süresi on dört gün:

Sizin veya sizin adınıza üçüncü bir tarafın, taşıyıcı olmayan üçüncü bir tarafın satış sözleşmesi olması durumunda, malların eline geçmiştir.
Tek bir siparişin bir parçası olarak sipariş edilen ve taşıyıcınız olmayan sizin tarafınızdan veya sizin adınıza üçüncü bir tarafın son malların eline geçtiği tarihten itibaren teslim edilen birkaç mal için bir sözleşme yapılması durumunda. ,
Eğer, ya da taşıyıcı dışındaki üçüncü parti temsilcisi, ilk mal ele alındığı ya sahip olan hangi tarihten itibaren belirli bir zaman süresi içinde malların düzenli olarak gönderilecek bir sözleşme olması durumunda.
Para çekme hakkınızı kullanmak için bizimle iletişime geçmelisiniz

BestMediaWeb Ltd, İş Merkezini Advantage – Suite 33854, 132-134 Büyük Ancoats Street, Manchester, M4 6GB, E-posta: [email protected]

açık bir ifade ile (örneğin postayla gönderilen bir alıcı)