1. Çevrimiçi teklifin içeriği
Yazar sunulan bilginin güncelliği, doğruluğu, eksiksizliği veya kalitesinden sorumlu olmamayı hakkını saklı tutar. Yazar değil kastı veya ağır ihmalinden olmadıkça malzeme veya bilgi veya yanlış veya eksik bilgilerin kullanılması kullanımı veya kullanmama neden olduğu maddi doğaya ilişkin yazara karşı sorumluluk talepleri hariç tutulmuştur Arıza mevcut.
Tüm teklifler bağlayıcı değildir. Yazar, önceden haber vermeksizin, sayfaların ya da tüm tekliflerin bölümlerini değiştirme, tamamlama ya da silme ya da yayını geçici ya da kalıcı olarak durdurma hakkını açıkça saklı tutar.

2. Referanslar ve bağlantılar
yazarın sorumluluğu dışında bulunan diğer web sitelerine doğrudan veya dolaylı bağlantıları ( “köprü”) için, yazar içeriğinin farkında olduğu tek kuvvet durumunda bir sorumluluk olacağını ve teknik olarak mümkün ve makul olurdu Yasa dışı içerik durumunda kullanımı önlemek.
Yazar, bağlantı sırasında, bağlantılı sayfalarda yasa dışı içeriğin tanınmadığını açıkça beyan eder. Yazarın, bağlantılı sayfaların mevcut ve gelecekteki tasarımı, içeriği veya yazarlığı üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Bu nedenle, kendisini, bağlantı ayarından sonra değiştirilen tüm bağlantılı / bağlantılı tarafların tüm içeriğinden açıkça ayırır. Bu ifade, kendi internet bağlantıları ve referanslar içinde hem de konuk kitaplar, tartışma forumları, link listeleri, e-posta listeleri ve dış erişim mümkün olduğu kadar veritabanlarının diğer tüm formlarında yabancı girişleri için tüm uygulanır. Yasadışı, yanlış veya eksik içerikler için ve kullanımı veya bu tür bilgilerin olmayan kullanımından kaynaklanan hasarlar için, sitenin sadece sağlayıcı hangi referans bu sayfalara bağladığı biri değildi için.

3. Telif Hakkı ve Marka Hukuku
Yazar, kendi resim, grafik, ses ve video klipler ve metinleri kullanmaya veya lisanssız grafik, ses dosyaları, video klipler ve metinleri kullanmak, resimler, grafikler, ses ve video klipler ve metinler telif haklarına saygı için çaba ,
İnternet teklifinde belirtilen ve muhtemelen üçüncü şahıslar tarafından korunan tüm marka isimleri ve ticari markalar, yürürlükteki ticari marka kanununun hükümlerine ve ilgili kayıtlı sahiplerin mülkiyet haklarına sınırlama olmaksızın tabidir. Sadece sözünden dolayı, ticari markaların üçüncü tarafların hakları ile korunmadığı sonucunu çıkarmak değil!
Yazar tarafından oluşturulan yayınlanmış nesnelerin telif hakkı, yalnızca sayfaların yazarı ile kalmaktadır. Bu tür grafiklerin, ses belgelerinin, video sekanslarının ve diğer elektronik veya basılı yayınlardaki metinlerin çoğaltılması veya kullanılması, yazarın açık izni olmadan kullanılamaz.

4. Gizlilik
İnternet dahilinde kişisel veya iş verilerinin (e-posta adresleri, isimler, adresler) girişi için imkan varsa, bu verilerin kullanıcı tarafından açıkça gönüllü olarak teslim edilmesi. Sunulan tüm hizmetlerin kullanımı ve ödemesi – teknik olarak mümkün ve makul olduğu kadarıyla – söz konusu verilerin spesifikasyonu olmadan veya anonimleştirilmiş verilerin belirtilmesi veya izin verilen bir takma adın verilmesidir. baskısıyla böyle posta adresi, telefon ve faks numaraları ve istenmeyen bilgi göndermek için e-posta adresleri gibi karşılaştırılabilir bilgileri altında yayınlanan kullanılması yasaktır. Bu yasakların ihlali durumunda spam posta gönderenlerin gönderenlerine karşı yasal işlem açıkça saklıdır.

5. Bu feragatnamenin hukuki geçerliliği
Bu feragatname, bu sayfanın başvurulduğu internet teklifinin bir parçası olarak görülmelidir. Bu ifadenin bölümleri veya bireysel şartları yasal veya doğru değilse, diğer bölümlerin içeriği veya geçerliliği bu durumdan etkilenmez.

6. Ödeme konusunda gizlilik
Sipariş süreciniz boyunca, verilerinizi web sitemize girersiniz. Bunlar adınız ve soyadınız, posta adresiniz ve doğum tarihiniz (eğer belirtiliyorsa). Telefon numaranızı veya e-postanızı sağlıyorsanız, bu bilgiyi isteği işlemek için ve Ansch durumunda kullanacağız.